TESTER-OLD - PULSAR Informatyczna Obsługa Firm Marek Jarnot

Przejdź do treści
TESTERY PRĘDKOŚCI ŁĄCZA INTERNETOWEGO
Strony wolno się otwierają? Nie wiesz, czy transfer jest zgodny z umową, jaką zawarłeś z operatorem? Sprawdź prędkość swojego łącza internetowego. Ważne, aby pamiętać, że prędkość pobierania jest zależna od obciążenia serwera z którego pobieramy dane. W związku z tym test należy przeprawadzać kilkukrotnie w różnych odstępach czasowych i uśrednić otrzymane wyniki. Ze względu na ogromny wybór stron testowych, dla Państwa wygody pozwoliliśmy sobie na zebranie najbardziej wartościowych stron testowych w jednym miejscu.
Dostawca Predkosc.pl
SPEEDTEST.PL
speedtest.com.pl
SEEDTEST.NET
SPEEDTEST-2.COM
PREDKOSC.PL
DSL.CZ
SPEEDTEST-IPARTNERS.PL
JAK BEZPIECZNE JEST TWOJE HASŁO?
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SKANERY ON-LINE DO USUWANIA ZŁOŚLIWEGO OPROGRAMOWANIA
Programy antywirusowe do skanowania komputera bez konieczności ich instalacji oraz dodatkowe niezbędne narzędzia do oczyszczenia systemu z wirusów, programów szpiegowskich jak i ostatnio bardzo uciążliwych tzw. toolbar-ów instalujących się za naszymi plecami w przeglądarkach internetowych.  Teraz możesz pozbyć się niechcianych gości samodzielnie.
Uwaga! Próby usunięcia wirusa lub innego niepożądanego oprogramowania bez podstawowej wiedzy na ich temat, mogą zakończyć się usunięciem prawidłowych plików systemowych, co może doprowadzić do uszkodzenia systemu i braku możliwości jego ponownego uruchomienia! Wszystkie czynności wykonane poniższymi programami użytkownik robi na własne ryzyko!  
NORTON SECURITY SCAN
ARCABIT
MCAFEE
TREND MICRO
KASPERSKY SECURITY SCAN
PANDA ACTIVE SCAN
BITDEFENDER QUICK SCAN
ESTET ONLINE SCANER
F-SECURE ONLINE SCANER
NARZĘDZIA DODATKOWE - USUWAJĄCE NIECHCIANE ZAGROŻENIA SYSTEMU WINDOWS
1. RogueKiller X64 PL (EX) *                                         ---FOTO---
2. ComboFix PL *            (Link Alternatywny)                ---FOTO---
4. Dr.WEB CureIt! PL                                                  ---FOTO---
*    -  Wersje portable, czyli wystarczy uruchomić (ważne: aplikacje uruchamiamy jako Administrator!)
** -  Wersja instalacyjna. Po uruchomieniu należy uruchomić wersję "Premium" 14-dniową i przed skanowaniem jeśli jest taka możliwość, zalecamy przeprowadzić aktualizację bazy zagrożeń.
© 2015-2022 "PULSAR" Informatyczna Obsługa Firm Marek Jarnot. Wszelkie prawa zastrzeżone!
Wróć do spisu treści