PROJEKTY - PULSAR Informatyczna Obsługa Firm Marek Jarnot

Przejdź do treści
     Od kilku lat zajmujemy się również tworzeniem stron informacyjnych dla klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw prywatnych. Ze względu na wymagania związane z czasem i znacznym nakładem pracy jaki jest wymagany podczas tworzenia rozbudowanych portali, realizacje takich projektów jak sklepy internetowe, portale społecznościowe, blogi, itp. zostawiamy organizacjom zajmującym się wyłącznie tego typu działalnością. Portale tego typu wymagają ciągłej kontroli użytkowników i nadzoru pracy samego serwisu. W związku z powyższym pragnąc świadczyć usługi w pełni spełniające wymagania klienta, zajmujemy się głównie serwisami typu "wizytówka".

     Rzetelne wykonanie strony wymaga pełnej współpracy i obopólnego zrozumienia, dlatego z każdym klientem podejmujemy indywidualne rozmowy i wyjaśniamy zagadnienia związane z tworzeniem, rejestracją i udostępnianiem serwisu www w Internecie.

Projektujemy i tworzymy  responsywne strony internetowe indywidualnie dobrane szablonystrony będące oryginalną reklamą, dopasowane do oczekiwań i potrzeb klienta.

Zakres naszych usług obejmuje:
- rozmowę wstępną (ustalenie oczekiwań i potrzeb klienta)
- wspólne ustalenie zarysu projektu (wstępna informacja odnośnie kosztów - projekt, rejestracja domeny
  i serwera; analiza danych, które mają zostać użyte w projekcie)
- przedstawienie przykładowych wersji portalu www (kolorystyka, szata graficzna, treść)
- akceptacja ostateczna projektu (potwierdzenie przez klienta zgodności projektu z jego oczekiwaniami)
- realizacja (budowa serwisu i udostępnienie go w sieci www - przesłanie na serwer)
- finalizacja (rozliczenie wykonanej pracy i przekazanie klientowi danych dostępowych do rejestratora
  domeny i serwera, zwrot dokumentów przekazanych w związku z realizacją projektu)

Responsywne strony www.
  Z naszej praktyki wynika, że wielu użytkowników stron www jest tak zapracowana, że nie ma czasu, lub nie potrafi nimi zarządzać i w związku z tym oferujemy pełne zarządzanie zrealizowanym przez nas projektem. W ramach wykonanej usługi oferujemy bezpłatne wprowadzanie drobnych zmian w ciągu 3 miesięcy od zakończenia realizacji projektu.
  Klienci, którzy podpisali z nami umowy serwisowe związane z opieką nad sprzętem i oprogramowaniem (w firmie, instytucji, domu), po zrealizowaniu projektu posiadają prawo do bezpłatnych zmian, również w rozszerzonym zakresie przez cały czas trwania umowy.

Ważna informacja: Jako firma o profilu informatycznym gwarantujemy poufność przekazanych przez klientów danych. W wiedzy i za zgodą klienta przechowujemy jedynie dane związane z realizacją i późniejszym prowadzeniem serwisu www.

Ze względu na ograniczenia związane z prawami autorskimi, które przekazaliśmy naszym klientom, poniżej przedstawiamy jedynie kilka zrealizowanych przez nas projektów, a także niektóre w trakcie realizacji.
© 2015-2022 "PULSAR" Informatyczna Obsługa Firm Marek Jarnot. Wszelkie prawa zastrzeżone!
Wróć do spisu treści